PIXMA IX6850 A3 8747B006AA
dodaj do przechowalni
Opis
Canon PIXMA iX6850
Niewielka bezprzewodowa drukarka biurowa A3 o wysokiej wydajności
Drukarka biurowa A3+ o wysokiej wydajności oferuje łączność Wi-Fi i Ethernet oraz funkc
Dane techniczne
| Format | 100 x 150 mm • 130 x 180 mm • 200 x 250 mm • A3 • A3+ • A4 |
| Rodzaj nośnika | Koperty • Papier • Papier fotograficzny |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Port USB | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Ethernet | 10/100 Mb/s |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Maks. prędkość druku w czerni | 14.5 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 10.4 str/min |
| Druk dwustronny | Ręczny |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Druk w kolorze | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS • Windows 7 • Windows 8 • Windows Vista |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Model | PIXMA iX6850 |
| Rozdzielczość druku | 9600 x 2400 dpi |
| Podajnik papieru | Maksymalna ilość papieru- Maks. 150 arkuszy zwykłego papieru- Maks. 20 arkuszy papieru fotograficznego |
| Wymiary | 584 × 310 × 159 mm |
| Waga | 8.1 kg |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 12 |
| Gramatura papieru (min.) | 64 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 300 g/m² |
| Wymagania sprzętowe | - Windows: Internet Explorer 8, połączenie internetowe lub płyta CD-ROM- Mac: Safari 5 i połączenie internetowe - Ekran: XGA, 1024 × 768 pikseli |
| Akcesoria w zestawie | Dołączone oprogramowanie- Sterownik drukarki- My Image Garden- Quick Menu- Easy-WebPrint EX (dodatek plug-in do programu IE8 lub nowszego) |
Produkty powiązane