HP Inc. Urządzenie wielofunkcyjne Smart Tank 790 4WF66A
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Format | A4 • A5 • A6 • B5 |
| Rodzaj nośnika | Papier • Papier błyszczący • Papier cienki • Papier fotograficzny • Papier matowy |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth • WiFi • WiFi Direct |
| Port USB | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Ethernet | 10/100/1000 Mb/s |
| Obszar zastosowań | Biuro • Dom |
| Maks. prędkość druku w czerni | 15 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 9 str/min |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Funkcje urządzenia | Drukarka • Faks • Kopiarka • Skaner |
| Druk w kolorze | Tak |
| Model | Smart Tank 790 |
| Rozdzielczość druku | 1200 x 1200 dpi |
| Parametry kopiowania | Prędkość kopiowania w czerni (A4, ISO): do 13 kopii/min Prędkość kopiowania w kolorze (A4, ISO): do 6 kopii/min Maksymalna liczba kopii: do 99 kopii Rozdzielczość kopiowania: do 600 dpi Powiększenie/zmniejszenie: 25 do 400% |
| Język drukarki | HP PCL3GUI |
| Parametry faksowania | Pamięć faksu: do 100 stron Rozdzielczość faksu: dtandardowo: 203 x 98 dpi; najwyższa: 203 x 196 dpi |
| Obciążenie miesięczne | 6000 arkuszy/miesiąc |
| Procesor drukarki | 800 MHz |
| Zainstalowana pamięć | 256 MB |
| Maksymalna pamięć | 256 MB |
| Podajnik papieru | 250 arkuszy |
| Odbiornik papieru | 100 arkuszy |
| Waga | 7.7 kg |
| Informacje o gwarancji | Gwarancja przedłużona do 3 lat po rejestracji na stronie http://www.hp.com/go/SmartTank3yearswarranty Elementy wymieniane przez użytkownika są objęte odrębnymi okresami gwarancyjnymi. |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 12 |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 250 g/m² |
| Wymagania sprzętowe | Windows 10 i 7: 32-bitowy lub 64-bitowy, 2 GB wolnego miejsca na dysku twardym, połączenie z internetem, Internet Explorer. macOS v10.14 Mojave, macOS v10.15 Catalina, macOS v11 Big Sur 2 GB wolnego miejsca na dysku Wymagane połączenie z internetem |
| Wysokość | 240.3 mm |
| Szerokość | 427.5 mm |
| Głębokość | 364 mm |
Produkty powiązane