HP Inc. Urządzenie wielofunkcyjne LaserJet Pro 3102fdn 3G629F
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Format | 100 x 150 mm • 90 x 130 mm • A4 • A5 • A6 • B5 • B6 • C5 162 x 229 mm • C6 114 x 162 mm • DL 110 x 220 mm • Oficio 216 x 340 |
| Rodzaj nośnika | Etykiety • Folia • Karton • Koperty • Papier • Pocztówka |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Port USB | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Ethernet | 10/100 Mb/s |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Maks. prędkość druku w czerni | 33 str/min |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Funkcje urządzenia | Drukarka • Faks • Kopiarka • Skaner |
| Druk w kolorze | Nie |
| Model | LaserJet Pro 3102fdn |
| Rozdzielczość druku | 1200 x 1200 dpi |
| Parametry kopiowania | Prędkość kopiowania w czerni (A4): Do 33 kopii/min Maksymalna liczba kopii: Do 999 kopii Powiększenie/zmniejszenie: 25 do 400% |
| Język drukarki | HP PCL 5c • HP PCL 6 • PCLm/PCLmS • PDF • PWG • PostScript • URF |
| Parametry faksowania | Pamięć faksu: Do 500 stron Rozdzielczość faksu: Standardowo: 203 x 98 dpi Najwyższa: Do 203 x 196 dpi; Najwyższa: Do 300 × 300 dpi Szybkie wybieranie: Maks. 200 numerów |
| Obciążenie miesięczne | 2500 arkuszy/miesiąc |
| Procesor drukarki | 800 MHz |
| Zainstalowana pamięć | 512 MB |
| Maksymalna pamięć | 512 MB |
| Podajnik papieru | Podajnik 1: Do 250 arkuszy, do 10 kopert ADF (automatyczny podajnik dokumentów): 50 arkuszy |
| Odbiornik papieru | Do 150 arkuszy Do 10 kopert |
| Waga | 10.5 kg |
| Informacje o gwarancji | 12 miesięcy |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 12 |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne | W1390A Oryginalny wkład z czarnym tonerem HP 139A LaserJet W1390X Oryginalny wkład z czarnym tonerem o wysokiej wydajności HP 139X LaserJet |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 163 g/m² |
| Wydajność mat. eksploatacyjnych | W1390A Oryginalny wkład z czarnym tonerem HP 139A LaserJet - 1500 stron standardowych W1390X Oryginalny wkład z czarnym tonerem o wysokiej wydajności HP 139X LaserJet - 4000 stron standardowych |
| Akcesoria w zestawie | 3G629F Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet Pro 3102fdn Startowy czarny toner HP LaserJet czarny (wydajność ~1000 stron) Instrukcja instalacji Przewodnik referencyjny Ulotka dotycząca przepisów Przewodnik dot. gwarancji Przewód zasilania |
| Wysokość | 313.2 mm |
| Szerokość | 418 mm |
| Głębokość | 398.2 mm |
Produkty powiązane