HP Inc. Urządzenie wielofunkcyjne LaserJet MFP M234dw 6GW99F
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Format | A4 • A5 • A6 • B5 |
| Rodzaj nośnika | Etykiety • Karton • Koperty • Papier • Papier szorstki • Papier welinowy |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth • WiFi |
| Port USB | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Ethernet | 10/100 Mb/s |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Maks. prędkość druku w czerni | 29 str/min |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Funkcje urządzenia | Drukarka • Kopiarka • Skaner |
| Druk w kolorze | Nie |
| Model | LaserJet M234dw |
| Rozdzielczość druku | 600 x 600 dpi |
| Parametry kopiowania | Prędkość kopiowania (w czerni, tryb normalny, format A4): Do 29 kopii/min Prędkość kopiowania w czerni (tryb normalny, format letter): Do 30 kopii/min |
| Język drukarki | PCLm/PCLmS • PWG • URF |
| Parametry skanowania | Szybkość skanowania (tryb normalny, format A4): Do 19 str./min w czerni, do 10 str./min w kolorze Tryby inicjacji skanowania: Aplikacja HP Smart; oraz aplikacje użytkownika przez interfejs TWAIN |
| Obciążenie miesięczne | 20000 arkuszy/miesiąc |
| Procesor drukarki | 500 MHz |
| Zainstalowana pamięć | 64 MB |
| Maksymalna pamięć | 64 MB |
| Podajnik papieru | 150 arkuszy |
| Odbiornik papieru | Do 100 arkuszy Do 10 kopert |
| Waga | 7.6 kg |
| Informacje o gwarancji | Roczna ograniczona gwarancja |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 12 |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne | HP 135A - wkład LaserJet z czarnym tonerem, W1350A (ok. 1100 str.) HP 135X wkład LaserJet z czarnym tonerem, W1350X (ok. 2400 str.) Wkład HP JetIntelligence |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 163 g/m² |
| Akcesoria w zestawie | Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet M234dw Toner HP LaserJet, czarny (700 stron) Osłona przed kurzem Instrukcja obsługi Arkusz instalacyjny W niektórych krajach instrukcja gwarancyjna i ulotka Przewód zasilający |
| Wysokość | 436.3 mm |
| Szerokość | 368 mm |
| Głębokość | 419.6 mm |
Produkty powiązane