Epson Urządzenie wielofunkcyjne WF-C5890DWF 4ink A4/fax/WLAN/25pps/PS3+PCL6
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry skanowania
Szybkość skanowania: 24 obr./min (monochromatyczny, jednostronny, 200 dpi, automatyczny podajnik dokumentów); 24 obr./min (kolor, jednostronny, 200 dpi, automatyczny podajnik dokumentów); 7,5 obr./min (monochromatyczny, dwustronny, 200 dpi, ADF); 7,5 obr./min (w kolorze, dwustronne, 200 dpi, automatyczny podajnik dokumentów); 5 s/stronę (monochromatyczny, 200 dpi, skaner płaski); s/stronę, dpi; Rozdzielczość optyczna: 1200 DPI x 2400 DPI (poziomo x pionowo) Rozdzielczość optyczna (ADF): 1200 DPI (poziomo x pionowo) Zaawansowana integracja dokumentów: skanowanie do poczty e-mail, skanowanie do FTP, skanowanie do folderów sieciowych, komputer (Epson Document Capture Pro), urządzenie pamięci/karta USB Formaty wyjściowe: JPEG, TIFF, PDF Typ skanera: kontaktowy czujnik obrazu (CIS)
Parametry faksowania
Rodzaj faksu: możliwość faksowania czarno-białego i kolorowego z bezpośrednim wyjściem Szybkość transmisji faksu: do 33,6 kb/s/ok. 3 s/stronę Tryb korekcji błędów: faks CCITU/ITU Group3 z trybem korekcji błędów Szybkie wybieranie faksu (maks.): 200 nazwisk i numerów Pamięć strony: do 550 stron/6 MB (tabela ITU-T nr 1) Funkcje faksu: faks PC, Faks do e-mail, Faks do folderu, Książka adresowa, Wysyłanie opóźnione, Faks rozsyłany
Wydajność mat. eksploatacyjnych
WF-C53xx / WF-C58xx Series Ink Cartridge L Cyan C13T11C240 -3000 stron WF-C53xx / WF-C58xx Series Ink Cartridge L Magenta C13T11C340 - 3000 stron WF-C53xx / WF-C58xx Series Ink Cartridge XL Black C13T11D140- 5000 stron WF-C53xx / WF-C58xx Series Ink Cartridge L Black C13T11C140 - 3000 stron WF-C53xx / WF-C58xx Series Ink Cartridge L Yellow C13T11C440 - 3000 stron WF-C53xx / WF-C58xx Series Ink Cartridge XL Cyan C13T11D240 - 5000 stron WF-C53xx / WF-C58xx Series Ink Cartridge XL Magenta C13T11D340 - 5000 stron WF-C53xx / WF-C58xx Series Ink Cartridge XL Yellow C13T11D440 - 5000 stron WF-C53xx / WF-C58xx Series Ink Cartridge XXL Black C13T11E140 - 10000 stron
Dane techniczne
| Format | A4 |
| Rodzaj nośnika | Papier • Papier blankietowy • Papier fotograficzny • Papier kolorowy • Papier z recyklingu |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi Direct |
| Port USB | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Ethernet | 10/100/1000 Mb/s |
| Obszar zastosowań | Biuro • Grupy robocze |
| Maks. prędkość druku w czerni | 25 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 25 str/min |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Funkcje urządzenia | Drukarka • Faks • Kopiarka • Skaner |
| Druk w kolorze | Tak |
| Rozdzielczość druku | 4800 x 1200 dpi |
| Model | WF-C5890DWF |
| Język drukarki | ESC/P-R • PCL 5c • PCL 6 (XL) • PDF • PostScript 3 |
| Parametry kopiowania | Szybkość kopiowania: do 22 obrazów na minutę w czerni, do 22 obrazów na minutę w kolorze *Simplex ADF 600 x 600 dpi (ISO/IEC 24735) Rozdzielczość kopii (dpi): 600 x 1200 Zmniejszenie/powiększenie: 25% - 400% Maksymalna liczba kopii: 999 |
| Obciążenie miesięczne | 5000 arkuszy/miesiąc |
| Waga | 18.7 kg |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 12 |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne | WF-C53xx WF-C58xx |
| Gramatura papieru (min.) | 64 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 256 g/m² |
| Wysokość | 357 mm |
| Szerokość | 425 mm |
| Głębokość | 535 mm |