Epson Urządzenie wielofunkcyjne MFP L6570 ITS 4in1 A4/32ppm/(W)LAN/ADF/2S-scan
dodaj do przechowalni
Opis
Urządzenie wielofunkcyjne Epson EcoTank L6570
Ultraszybkie, wielofunkcyjne urządzenie EcoTank o wysokiej wydajności, zapewnia niski koszt wydruku strony, oraz wymaga minimalnej interwencji użytkownika, co oszczędza czas i pieniądze.
Drukuj, skanuj, kopiuj i wysyłaj faksy za pomocą tego prostego w obsłudze urządzenia EcoTank, które zapewnia wyjątkowo niski koszt wydruku strony. Zadania można szybko wykonać dzięki dużej prędkości drukowania i skanowania, dwóm przednim podajnikom na 250 arkuszy, podajnikowi tylnemu na 50 arkuszy oraz automatycznemu podajnikowi dokumentów na 50 arkuszy. Drukuj, tak jak lubisz, korzystając z opcji druku mobilnego, łączności Ethernet oraz ekranu dotykowego LCD o przekątnej 10,9 cm.
Kluczowe cechy:
- Ultraszybkie drukowanie i skanowanie: Do 25 stron na minutę
- Wyjątkowo niski koszt wydruku strony: oszczędny system stałego zasilania w atrament
- Łatwy w użyciu pojemnik na atrament z przodu urządzenia: łatwe i wygodne napełnianie atramentem bez bałaganu dzięki butelkom z systemem Key-lock.
- Druk mobilny i łączność: Wi-Fi, Wi-Fi Direct, Ethernet i bezpłatne aplikacje do druku mobilnego
- Zaprojektowane z myślą o biznesie: 2 x podajnik A4 na 250 arkuszy z przodu, podajnik na 50 arkuszy z tyłu, automat. podajnik na 50 arkuszy dokumentów A4
Parametry skanowania
Double-sided scanning Szybkość skanowania jednostronnego (A4 czerń): 27,5 ipm with ADF scan 5 sec. with flatbed scan Szybkość skanowania dwustronnego (A4 czerń): 11 ipm with ADF scan Szybkość skanowania jednostronnego (A4 kolor): 9 ipm with ADF scan 10 sec. with flatbed scan Szybkość skanowania dwustronnego (A4 kolor): 6 ipm with ADF scan Rozdzielczość skanowania: 1.200 DPI x 2.400 DPI (poziomo x pionowo) Formaty edycji: BMP, JPEG, TIFF, Skanowanie do multi-TIFF, PDF, PNG Typ skanera: czujnik kontaktowy obrazu (CIS)
Parametry faksowania
Rodzaj faksu: Wysłanie faksów czarno-białych i kolorowych z poziomu urządzenia Szybkość transmisji faksów: do 33,6 kb na s/ok. 3 s na stronę Tryb korekcji błędów: Faks CCITU/ITU Group3 z trybem korekcji błędów Szybkie wybieranie numerów faksu (maks): 200 numery i nazwy Pamięć stron: do 550 stron/6MB (ITU-T, tabela nr 1) Funkcje faksu: Faksowanie za pomocą komputera, Z faksu na e-mail, Odbiór i zapis, Automatyczne ponowne wybieranie, Książka adresowa, Faks do wielu odbiorców, Fax Preview, Polling Reception
Dane techniczne
| Format | A4 • A5 • A6 • B5 • B6 • C4 229 x 324 mm • C6 114 x 162 mm • DL 110 x 220 mm • No. 10 104 x 239,4 mm |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Port USB | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Ethernet | 10/100 Mb/s |
| Obszar zastosowań | Biuro • Grupy robocze |
| Maks. prędkość druku w czerni | 32 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 32 str/min |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Funkcje urządzenia | Drukarka • Faks • Kopiarka • Skaner |
| Druk w kolorze | Tak |
| Rozdzielczość druku | 4800 x 2400 dpi |
| Model | EcoTank L6570 |
| Podajnik papieru | Automatyczny podajnik dokumentów: 50 str. Pojemność podajnika papieru: 125 Arkusze Pojemność podajnika papieru: 550 Arkusze W standardzie Tylna ścieżka papieru (nośniki specjalne) |
| Waga | 17.8 kg |
| Informacje o gwarancji | Klient zanosi do serwisu 12 miesięcy / 150.000 str. |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne | Wkłady atramentowe 112 |
| Gramatura papieru (min.) | 64 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 255 g/m² |
| Wydajność mat. eksploatacyjnych | Wydajność czarnego atramentu: 4.500 str. Wydajność kolorowego atramentu: 2.800 str. |
| Akcesoria w zestawie | Zestaw atramentów (1 x 127 ml BK, 3 x 70 ml CMY), Kabel zasilający, Skrócona instrukcja uruchomienia, Przewodnik użytkownika. |
| Wysokość | 350 mm |
| Szerokość | 425 mm |
| Głębokość | 500 mm |