Epson Urządzenie wielofunkcyjne MFP ITS L8180 A3+(druk) (W)LAN/1.5pl/6-ink/CDPrn
dodaj do przechowalni
Opis
Urządzenie wielofunkcyjne MFP ITS L8180 A3+(druk) (W)LAN/1.5pl/6-ink/CDPrn
Atramentowa drukarka fotograficzna A3 Mfp 28/28 (13/10 ISO) str./min / 20s / 10 * 15 zdjęć / 5760 * 1440 dpi / 100 arkuszy podajnik / WINDOWS / MAC drukowanie CD / DVD / USB2.0, ETHERNET, WIFI, WIFI DIRECT, /
- SKANER (1200 * 2400dpi)
- zmienna wielkość kropli 1/5 pikoltera
- kolorowy ekran dotykowy 6,8 cm
- gniazdo kart pamięci SD
- Drukowanie bez obramowania,
- drukowanie na płytach CD / DVD,
- wygodny podajnik papieru
- Materiały eksploatacyjne: 6-kolorowy system atramentów Epson T07C1 - 70 ml Bk, T07D1,2,3,4 , 5-70 ml PhBk, C, M, Y, G, C9345 Mk Box
1 rok gwarancji lub 50000 stron
Dane techniczne
| Format | 102 x 152 mm (10" x 15") • 130 x 130 mm • 130 x 180 mm • A3 • A3+ • A4 • A5 • B5 |
| Rodzaj nośnika | Papier • Płyty CD/DVD |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Port USB | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Ethernet | 10/100 Mb/s |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Maks. prędkość druku w czerni | 13 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 10 str/min |
| Druk dwustronny | Ręczny |
| Funkcje urządzenia | Drukarka • Kopiarka • Skaner |
| Druk w kolorze | Tak |
| Rozdzielczość druku | 5760 x 1440 dpi |
| Model | MFP ITS L8180 |
| Język drukarki | Epson |
| Parametry skanowania | Płaski Maksymalna rozdzielczość 1200 * 2400 Skanowanie do formatów JPG, PDF, TIF, BMP |
| Podajnik papieru | Jeden podajnik max 100 stron Taca wyjściowa 50 stron |
| Odbiornik papieru | tacka na 50 arkuszy |
| Waga | 11.1 kg |
| Gramatura papieru (min.) | 64 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 105 g/m² |
| Wymagania sprzętowe | Podstawowe złącza Wifi, sieć, USB 2.0, przednie złącze USB Łączność bezprzewodowa Wifi Direct, Apple Airprint, Google Cloud Print, Email Print, Epson Connect, aplikacja Epson Smart Panel |
| Wysokość | 169 mm |
| Szerokość | 523 mm |
| Głębokość | 379 mm |