Epson Urządzenie wielofunkcyjne MFP EcoTank L6580 A4/LAN/3.8pl/32ppm/ADF50
dodaj do przechowalni
Opis
Przedstawiamy model EcoTank L6580
Wydrukuj tysiące wysokiej jakości stron bez kosztów i problemów związanych z wymianą kartridżów. Od łączności Wi-Fi, po szybkie i łatwe skanowanie model EcoTank L6580 oferuje wiele funkcji umożliwiających natychmiastową produkcję.
Oszczędzaj za każdym razem, kiedy drukujesz
Duże pojemniki na atrament, które wypełnisz butelkami z atramentem wysokiej jakości, stanowią o korzyściach z niewiarygodnie niskich kosztów druku na stronę. Dzięki technologii PrecisionCore niewymagającej użycia ciepła można także ograniczyć zużycie energii do minimum i obniżyć rachunki za prąd.
Szybkie drukowanie
Poświęć mniej czasu w oczekiwaniu na wydruki. Model EcoTank L6580 oferuje wydruk pierwszej strony w czasie z zaledwie 5,5 sekundy oraz szybkość drukowania do 25 stron na minutę. Automatyczny podajnik dokumentów umożliwia skanowanie do 27,5 obrazu na minutę, co pozwala zaoszczędzić czas i zwiększyć produktywność.
Niewielka ingerencja ze strony użytkownika
Minimalizując konieczność uzupełnienia atramentu, urządzenie EcoTank może wydrukować tysiące stron, a dwa podajniki papieru oferują wydajność rzędu 500 arkuszy. Uwolnij się od ręcznego ładowania arkuszy dzięki wydajnemu podajnikowi ładowanemu od tyłu i automatycznemu podajnikowi (ADF) na 50 arkuszy A4.
Drukuj z dowolnego miejsca
Przesyłaj dokumenty do wydrukowania z urządzeń inteligentnych za pomocą aplikacji Epson iPrint. Drukuj za jednym naciśnięciem przycisku dzięki funkcji Wi-Fi i Wi-Fi Direct.
Uzyskuj profesjonalne rezultaty
Drukowanie bez marginesów i atrament pigmentowy DURABrite ET pozwalają osiągnąć wyjątkową jakość druku przy specjalnych projektach.
Parametry skanowania
Szybkość skanowania jednostronnego (A4 czerń): 27,5 obr./min ze skanowaniem ADF Szybkość skanowania dwustronnego (A4 czerń): 11 obr./min ze skanowaniem ADF Szybkość skanowania jednostronnego (A4 kolor): 9 obr./min ze skanowaniem ADF 10 sek. ze skanowaniem płaskim Szybkość skanowania dwustronnego (A4 kolor): 6 obr./min ze skanowaniem ADF Rozdzielczość skanowania: 2.400 DPI x 1.200 DPI (poziomo x pionowo)
Dane techniczne
| Format | A4 • A5 • A6 • B5 • B6 • C4 229 x 324 mm • C6 114 x 162 mm • DL 110 x 220 mm |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi • WiFi Direct |
| Port USB | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Ethernet | 10/100 Mb/s |
| Obszar zastosowań | Biuro • Grupy robocze |
| Maks. prędkość druku w czerni | 25 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 25 str/min |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Funkcje urządzenia | Drukarka • Faks • Kopiarka • Skaner |
| Druk w kolorze | Tak |
| Rozdzielczość druku | 4800 x 2400 dpi |
| Model | EcoTank L6580 |
| Język drukarki | PCL 5e/5c/6 |
| Parametry faksowania | Rodzaj faksu: Wysłanie faksów czarno-białych i kolorowych z poziomu urządzenia Szybkość transmisji faksów: do 33,6 kb na s/ok. 3 s na stronę |
| Obciążenie miesięczne | 3300 arkuszy/miesiąc |
| Podajnik papieru | 2 podajniki przednie na 250 arkuszy, Podajnik tylny na 50 arkuszy |
| Waga | 17.8 kg |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne | 112 ECOTANK PIGMENT BLACK INK BOTTLE C13T06C14A 112 ECOTANK PIGMENT CYAN INK BOTTLE C13T06C24A 112 ECOTANK PIGMENT MAGENTA INK BOTTLE C13T06C34A 112 ECOTANK PIGMENT YELLOW INK BOTTLE C13T06C44A |
| Gramatura papieru (min.) | 64 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 255 g/m² |
| Wydajność mat. eksploatacyjnych | 112 ECOTANK PIGMENT BLACK INK BOTTLE C13T06C14A 7500 stron 112 ECOTANK PIGMENT CYAN INK BOTTLE C13T06C24A 6000 stron 112 ECOTANK PIGMENT MAGENTA INK BOTTLE C13T06C34A 6000 stron 112 ECOTANK PIGMENT YELLOW INK BOTTLE C13T06C44A 6000 stron |
| Wysokość | 425 mm |
| Szerokość | 350 mm |
| Głębokość | 500 mm |