Epson Drukarka XP-15000 A3+/6-ink/1.5pl/29ppm/8.5kg
dodaj do przechowalni
Opis
EXPRESSION PHOTO HD XP-15000
Ta kompaktowa, stylowa drukarka fotograficzna pozwoli Ci uzyskać w domu profesjonalne odbitki w formacie A3+. Ciesz się szczegółowymi odbitkami o naturalnych, żywych kolorach za sprawą 6-kolorowego zestawu atramentów Claria Photo HD z kolorami czerwonym i szarym. Oprócz tego model XP-15000 wyposażono w duży panel LCD i szeroki wybór aplikacji do drukowania mobilnego.
Niewielki rozmiar i ogrom funkcji
Pomimo wyjątkowo kompaktowych rozmiarów model XP-15000 pozwala drukować zdjęcia w formacie A3+. Jest przy tym bardzo stylowy i świetnie wygląda z każdej strony.
Udoskonalone atramenty
Drukowanie trwałych zdjęć w profesjonalnej jakości jest możliwe dzięki atramentom Claria Photo HD. Zestaw sześciu atramentów zawiera kolor szary, pozwalający drukować świetne czarno-białe fotografie o płynnych przejściach tonalnych, oraz kolor czerwony, który poszerza przestrzeń kolorów, umożliwiając uzyskanie żywszych, bardziej realistycznych barw.
Druk w dowolnym miejscu i czasie
Drukowanie zdjęć i dokumentów z dowolnego miejsca jest wyjątkowo proste: wystarczy pobrać bezpłatną aplikację Epson iPrint2, aby móc drukować bezprzewodowo z urządzenia mobilnego. Z kolei aplikacja Epson Creative Print2 zapewnia szereg innych możliwości: między innymi pozwala drukować fotografie bezpośrednio z Facebooka, tworzyć własne kartki okolicznościowe czy zamieniać fotografie w kolorowanki. Można nawet drukować pliki z dowolnego miejsca na świecie, wysyłając je do drukarki w wiadomościach e-mail za pomocą funkcji Epson Email Print2.
Wszechstronność
Urządzenie pozwala drukować bezprzewodowo w sieci i poza nią dzięki łączności Wi-Fi i technologii Wi-Fi Direct. Ma też złącze Ethernet, umożliwiające druk przez sieć przewodową. Dodatkowo w chwili wysłania polecenia funkcja automatycznego uruchamiania aktywuje drukarkę i otwiera tacę wyjściową.
Uniwersalność
Uzupełniany od przodu podajnik mieści nośniki w formacie do A4, a tylny podajnik jest przeznaczony na papier o maksymalnym formacie A3+, w tym także grubsze nośniki. Urządzenie pozwala również drukować na odpowiednich płytach CD i DVD oraz dwustronnie na kartkach A4.
Kluczowe cechy:
- Kompaktowa i stylowa drukarka A3+: Niewielkie rozmiary i świetny wygląd z każdej strony
- Zdjęcia w profesjonalnej jakości: Atramenty Claria Photo HD z kolorami czerwonym i szarym
- Wszechstronność: Łatwe drukowanie mobilne i w sieci Wi-Fi
- Uniwersalność: Drukowanie dwustronne A4 i na płytach CD lub DVD
- Wygoda: Dwa podajniki papieru: przedni i tylny
Materiały eksploatacyjne oryginalne
- MULTIPACK 6-COLOURS 478XL CLARIA PHOTO HD INK C13T379D4010- SINGLEPACK BLACK 378 CLARIA PHOTO HD INK C13T37814010- SINGLEPACK CYAN 378 CLARIA PHOTO HD INK C13T37824010- SINGLEPACK MAGENTA 378 CLARIA PHOTO HD INK C13T37834010- SINGLEPACK YELLOW 378 CLARIA PHOTO HD INK C13T37844010- SINGLEPACK BLACK 378XL CLARIA PHOTO HD INK C13T37914010- SINGLEPACK CYAN 378XL CLARIA PHOTO HD INK C13T37924010- SINGLEPACK MAGENTA 378XL CLARIA PHOTO HD INK C13T37934010- SINGLEPACK YELLOW 378XL CLARIA PHOTO HD INK C13T37944010- SINGLEPACK RED 478XL CLARIA PHOTO HD INK C13T04F54010- SINGLEPACK GREY 478XL CLARIA PHOTO HD INK C13T04F64010
Wydajność mat. eksploatacyjnych
- CLARIA PHOTO HD INK C13T37814010 - 240 stron- CLARIA PHOTO HD INK C13T37824010 - 360 stron - CLARIA PHOTO HD INK C13T37834010 - 360 stron- CLARIA PHOTO HD INK C13T37844010 - 360 stron- CLARIA PHOTO HD INK C13T37914010 - 500 stron- CLARIA PHOTO HD INK C13T37924010 - 830 stron- CLARIA PHOTO HD INK C13T37934010 - 830 stron- CLARIA PHOTO HD INK C13T37944010 - 830 stron- CLARIA PHOTO HD INK C13T04F54010 - 830 stron
Dane techniczne
| Format | 100 x 150 mm • 130 x 180 mm • 130 x 200 mm • 200 x 250 mm • 90 x 130 mm • A3 • A3+ • A4 • A5 • A6 • B5 • C6 114 x 162 mm • DL 110 x 220 mm |
| Rodzaj nośnika | Koperty • Papier • Papier fotograficzny • Papier gruby • Płyty CD/DVD |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi Direct |
| Port USB | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Ethernet | 10/100 Mb/s |
| Obszar zastosowań | Biuro • Dom |
| Maks. prędkość druku w czerni | 29 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 29 str/min |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Druk w kolorze | Tak |
| Model | EXPRESSION PHOTO HD XP-15000 |
| Rozdzielczość druku | 5760 x 1440 dpi |
| Język drukarki | Epson |
| Podajnik papieru | - Podajnik przedni - do A4- Podajnik tylni - A3+ Pojemność:- 200 arkuszy w standardzie- 250 arkuszy maksymalnie- 50 arkuszy fotograficzne |
| Waga | 8.5 kg |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 12 |
| Akcesoria w zestawie | - Pojedyncze wkłady atramentowe- Urządzenie podstawowe- Kabel zasilający- Instrukcja montażu- Oprogramowanie (CD)- Dokumenty gwarancyjne |
| Wysokość | 159 mm |
| Szerokość | 479 mm |
| Głębokość | 370 mm |