Epson Drukarka MFP ITS L15160 A3+ (W)LAN/3.8pl/32ppm/ADF50
dodaj do przechowalni
Opis
Drukuj, skanuj, kopiuj i wysyłaj faksy w formacie A3+ za pomocą tego szybkiego i funkcjonalnego urządzenia EcoTank. Zapewnia ono niski koszt wydruku strony i wyposażone jest w podajnik papieru na 550 arkuszy oraz automatyczny podajnik dokumentów na 50 arkuszy.
Ten bogaty w funkcje model EcoTank pozwala błyskawicznie zrealizować zadania w formacie A3+, zapewniając przy tym niski koszt strony. Możliwe jest to dzięki dużej szybkości drukowania i skanowania, dwóm przednim podajnikom na 250 arkuszy, podajnikowi tylnemu na 50 arkuszy oraz automatycznemu podajnikowi dokumentów na 50 arkuszy w formacie A3. Drukuj, tak jak lubisz, korzystając z opcji druku mobilnego, łączności Ethernet oraz ekranu dotykowego LCD 10,9 cm z klawiszami.
Parametry skanowania
Double-sided scanning - Tak Szybkość skanowania jednostronnego (A4 czerń) - 26 ipm with ADF scan 5 sec. with flatbed scan Szybkość skanowania dwustronnego (A4 czerń) - 11,5 ipm with ADF scan Szybkość skanowania jednostronnego (A4 kolor) - 9 ipm with ADF scan 10 sec. with flatbed scan Szybkość skanowania dwustronnego (A4 kolor) - 6 ipm with ADF scan Rozdzielczość skanowania - 2.400 DPI x 1.200 DPI (poziomo x pionowo) Formaty edycji - BMP, JPEG, TIFF, Skanowanie do multi-TIFF, PDF, PNG Typ skanera - czujnik kontaktowy obrazu (CIS) Rozdzielczość optyczna - 1.200 DPI x 1.200 DPI (poziomo x pionowo)
Parametry faksowania
Rodzaj faksu - Wysłanie faksów czarno-białych i kolorowych z poziomu urządzenia Szybkość transmisji faksów - do 33,6 kb na s/ok. 3 s na stronę Tryb korekcji błędów - Faks CCITU/ITU Group3 z trybem korekcji błędów Szybkie wybieranie numerów faksu (maks) - 200 numery i nazwy Pamięć stron - do 550 stron/6MB (ITU-T, tabela nr 1) Funkcje faksu - Faksowanie za pomocą komputera, Z faksu na e-mail, Odbiór i zapis, Automatyczne ponowne wybieranie, Przesyłanie faksu do foldera, Książka adresowa, Faks do wielu odbiorców, Fax Preview, Polling Reception
Wymagania sprzętowe
Kompatybilne systemy operacyjne Mac OS X 10.6.8 or later, Windows 10 (32/64 bit), Windows 7 (32/64 bit), Windows 8 (32/64 bit), Windows 8.1 (32/64 bit), Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows Vista (wersja 32-bitowa/64-bitowa), Windows XP Professional x64 Edition SP2 or later, Windows XP SP3 or later (32-bit), Windows Server 2003 R2, spectextoptionoperatingsystemswin2003ii2, XP Professional x64 Edition SP2
Dane techniczne
| Format | A3 • A3+ • A4 • A5 • A6 • B6 • DL 110 x 220 mm • No. 10 104 x 239,4 mm |
| Rodzaj nośnika | Koperty • Papier |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth • WiFi |
| Port USB | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Ethernet | 10/100 Mb/s |
| Obszar zastosowań | Biuro • Dom |
| Maks. prędkość druku w czerni | 32 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 32 str/min |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Funkcje urządzenia | Drukarka • Faks • Kopiarka • Skaner |
| Druk w kolorze | Tak |
| Rozdzielczość druku | 4800 x 1200 dpi |
| Waga | 20.9 kg |
| Pozostałe parametry | Zużycie energii 19 W (kopiowanie autonomiczne, wzorzec normy ISO/IEC 24712), 0,8 W (tryb uśpienia), 9,5 W Gotowy, 0,2 W (wyłączyć), TEC 0,14 kWh/week Napięcie zasilania AC 100 V - 240 V, 50 Hz - 60 Hz |
| Wydajność mat. eksploatacyjnych | 12 miesiące/miesięcy Klient zanosi do serwisu, 150.000 Strony Wydajność czarnego atramentu - 4.500 Strony Wydajność kolorowego atramentu - 2.800 Strony |
| Akcesoria w zestawie | 1 zestaw atramentów (1 x 127 ml BK, 3 x 70 ml CMY), Urządzenie podstawowe, Kabel zasilający, Skrócona instrukcja uruchomienia, Instrukcja obsługi |
| Wysokość | 500 mm |
| Szerokość | 515 mm |
| Głębokość | 350 mm |