Drukarka wielofunkcyjna HP ENVY Inspire 7920e AiO 242Q0B
dodaj do przechowalni
Opis

Regulamin promocji Cashback Envy/OfficeJet
Drukarka HP ENVY Inspire 7920e AiO
HP ENVY Inspire 7920e All-in-One to wszechstronne urządzenie atramentowe 3w1 — drukarka, skaner i kopiarka — stworzone do użytku domowego i małych biur. Zapewnia wysoką jakość druku, łatwą obsługę oraz łączność Wi-Fi dla wygodnego drukowania.
Najważniejsze cechy HP ENVY Inspire 7920e AiO:
-
Technologia druku: atramentowa
-
Funkcje: drukowanie, skanowanie, kopiowanie
-
Łączność: Wi-Fi, USB
-
Intuicyjna obsługa przez aplikację HP Smart
-
Nowoczesny design i kompaktowe rozmiary
Dane techniczne
| Port USB | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Ethernet | Nie |
| Obszar zastosowań | Biuro • Dom |
| Maks. prędkość druku w czerni | 15 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 10 str/min |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Funkcje urządzenia | Drukarka • Kopiarka • Skaner |
| Druk w kolorze | Tak |
| Model | ENVY Inspire 7920e |
| Rozdzielczość druku | 1200 x 1200 dpi |
| Język drukarki | HP PCL3GUI |
| Obciążenie miesięczne | 1000 arkuszy/miesiąc |
| Procesor drukarki | 800 MHz |
| Zainstalowana pamięć | 256 MB |
| Maksymalna pamięć | 256 MB |
| Odbiornik papieru | Maksymalna pojemność wyjściowa (papier fotograficzny): Do 10 arkuszy Maksymalna pojemność wyjściowa (karty): Do 10 kart Maksymalna pojemność wyjściowa (koperty): Do 10 kopert Maksymalna pojemność wyjściowa (arkusze): Do 60 arkuszy |
| Waga | 8.12 kg |
| Informacje o gwarancji | 24 miesiące |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 24 |
| Gramatura papieru (min.) | 70 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 300 g/m² |
| Wysokość | 233 mm |
| Szerokość | 460 mm |
| Głębokość | 511.25 mm |
Produkty powiązane