Drukarka i-SENSYS LBP325x
dodaj do przechowalni
Opis
Drukarka i-SENSYS LBP325x
Ta kompaktowa, jednofunkcyjna czarno-biała drukarka laserowa umożliwia niezwykle szybkie drukowanie i obsługuje szeroką gamę nośników.
Kompaktowa i wydajna, jednofunkcyjna drukarka monochromatyczna
Dane techniczne
| Format | A4 • A5 • A6 • B5 |
| Rodzaj nośnika | Etykiety • Koperty • Papier • Papier gruby • Papier z recyklingu |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Port USB | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Ethernet | 10/100/1000 Mb/s |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Maks. prędkość druku w czerni | 43 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 7500 str/min |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Druk w kolorze | Nie |
| Model | i-SENSYS LBP325x |
| Rozdzielczość druku | 1200 x 1200 dpi |
| Język drukarki | HP PCL 5e • HP PCL 6 • PostScript 3 • UFR II |
| Obciążenie miesięczne | 7500 arkuszy/miesiąc |
| Procesor drukarki | Szybkość procesora: 528 MHz + 264 MHz |
| Zainstalowana pamięć | 1 GB |
| Podajnik papieru | Kaseta na 550 arkuszy Taca wielofunkcyjna na 100 arkuszy |
| Odbiornik papieru | 150 arkuszy wydrukiem do dołu |
| Waga | 12.3 kg |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 12 |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne | Kasety uniwersalne: Kaseta 056L Kaseta 056 Kaseta 056H |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 199 g/m² |
| Wydajność mat. eksploatacyjnych | Kaseta 056L: 5100 stron Kaseta 056: 10 000 stron Kaseta 056H: 21 000 stron |
| Wysokość | 275 mm |
| Szerokość | 409 mm |
| Głębokość | 376 mm |