Drukarka PIXMA G640 4620C009
dodaj do przechowalni
Opis
Drukarka Canon PIXMA G640 doskonale nadaje się do drukowania dużej liczby zdjęć bez obramowania w wysokiej jakości i do formatu A4 w studiu, w domu lub w biurze. Sześć uzupełnianych zbiorników na atrament dostępnych w tej drukarce do wysokonakładowego druku pozwala obniżyć całkowity koszt posiadania. Gdy nadchodzi czas na wymianę atramentu, cały proces jest pozbawiony błędów i nie powoduje bałaganu wszystko dzięki niewymagającym ściskania butelkom z mechanicznym identyfikatorem. Kasetę konserwacyjną też można łatwo wymienić w domu lub w studiu, co skraca czas przestojów w przypadku dużej ilości pracy. Możliwość drukowania z telefonu lub tabletu za pomocą aplikacji Canon PRINT App, usług Mopria i AirPrint lub łączności Wi-Fi pozwala oszczędzać czas.
Korzyści:
- Dodatkowy czerwony i szary atrament zwiększa gamę kolorów i minimalizuje ich niespójność, co umożliwia dokładne odwzorowywanie barw
- Zdjęcia bez obramowania w wysokiej jakości do formatu A4
- Łatwe, bezprzewodowe drukowanie dzięki łączności Wi-Fi, aplikacji Canon PRINT oraz usługom Mopria i AirPrint
- Zminimalizuj przestoje w aktywnym środowisku studyjnym lub biznesowym dzięki wymienianej przez użytkownika kasecie konserwacyjnej
- Wydruk dużej liczby stron z jednego zestawu butelek z atramentem można wydrukować 3800 zdjęć o wymiarach 10 × 15 cm z każdego zestawu
- Szybkie drukowanie zdjęć bez zbędnego czekania wystarczy 47 sekund, by wydrukować zdjęcie o wymiarach 10 × 15 cm
- Kreatywne drukowanie na różnych nośnikach: drukarka obsługuje papier magnetyczny, naprasowanki, papier do wielokrotnego naklejania i papier matowy
- Możliwość podawania z tyłu nawet 100 arkuszy jednocześnieŁatwy w obsłudze 2-wierszowy wyświetlacz LCD zapewnia użytkownikom bezproblemowy dostęp do informacji i opcji ustawień, a automatyczne wyłączanie zasilania pozwala oszczędzać energię
- Zgodność z systemami Windows, Chrome OS i Mac OS
Parametry skanowania
Rozdzielczość skanera (optyczna): 600 × 1200 dpi Szybkość skanowania liniowego: Kolorowe: 3,5 ms/linia (300 dpi); Skala szarości: 1,5 ms/linia (300 dpi) Głębia kolorów przy skanowaniu (wejście/wyjście): Kolory: RGB, każdy 16 bitów / 8 bitów; Odcienie szarości: 16 bitów / 8 bitów
Parametry kopiowania
Szybkość kopiowania: sFCOT: około 25 s; sESAT: około 2,9 obrazu/min Kopiowanie wielokrotne: Maks. 99 kopii Funkcje kopiowania: Kopiowanie dokumentów, kopiowanie zdjęć, kopiowanie bez marginesów, kopiowanie 2 na 1 i 4 na 1, kopiowanie z usuwaniem ramki, kopiowanie dokumentów identyfikacyjnych
Dane techniczne
| Format | 100 x 150 mm • 130 x 180 mm • 200 x 250 mm • 89 x 89 mm • A4 • A5 • A6 • B5 |
| Rodzaj nośnika | Papier • Papier fotograficzny • Papier magnetyczny • Papier matowy |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Port USB | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Ethernet | Nie |
| Obszar zastosowań | Biuro • Dom |
| Maks. prędkość druku w czerni | 3.9 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 3.9 str/min |
| Druk dwustronny | Ręczny |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Druk w kolorze | Tak |
| Model | PIXMA G640 |
| Rozdzielczość druku | 4800 x 1200 dpi |
| Waga | 6.6 kg |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 12 |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne | GI-43 GI-43 GI-43 GI-43 GI-43 GI-43 |
| Gramatura papieru (min.) | 64 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 105 g/m² |
| Wydajność mat. eksploatacyjnych | Wydajność butelki (papier zwykły); Drukowanie kolorowych dokumentów A4 Czarne: 3700 stron Kolorowe: 8000 stron |
| Wymagania sprzętowe | Minimalne wymagania systemowe: Windows: co najmniej 1,5 GB Uwaga: do pakietowej instalacji oprogramowania. Wymagana ilość wolnego miejsca na dysku twardym. |
| Wysokość | 167 mm |
| Szerokość | 445 mm |
| Głębokość | 340 mm |