Canon Urządzenie wielofunkcyjne TS5353A EUR 3773C166 zielone
dodaj do przechowalni
Opis
Pixma TS5353A
Minimalizm z kreatywnym akcentem
Naklejki, magnesy i rękodzieło uwolnij swoją kreatywność dzięki szerokiej gamie nośników i aplikacji. Dzięki łatwym połączeniom, uproszczonemu wyświetlaczowi OLED, paskowi diod stanu i najwyższej klasy kasetom FINE ta elegancka drukarka stanowi doskonałe rozwiązanie dla użytkowników smartfonów.
Własny styl dzięki serii Canon PIXMA TS5353A
Przekształć swój kolejny projekt za pomocą aplikacji Easy-PhotoPrint Editor, Creative Park i Message In Print, a następnie wypróbuj dwustronne matowe nośniki i naprasowanki.
Inteligentna praca i opcje łączności
Aplikacja Canon PRINT umożliwia drukowanie, skanowanie, kopiowanie i łączenie się z kontami na Facebooku i Instagramie oraz innymi kontami w chmurze, a dzięki usługom AirPrint (iOS) i Mopria (Android) można drukować z pominięciem aplikacji.
Uwolnij swoją kreatywność
Użyj 45 wbudowanych wzorów do zaprojektowania albumu z wycinkami lub własnego papieru do pakowania. Dzięki aplikacji firmy Canon Easy-PhotoPrint Editor dla systemów iOS i Android możesz wykorzystać swoją kreatywność.
Wyobraź sobie, co możesz zrobić
Nadszedł czas, aby robić coś więcej oprócz drukowania. Zaskocz siebie i innych tym, co możesz stworzyć, korzystając z drukarki Canon PIXMA.
Parametry skanowania
Typ skanera: skaner płaski CIS do zdjęć i dokumentów Rozdzielczość skanera (optyczna): 1200×2400 dpi Głębia kolorów przy skanowaniu (wejście / wyjście): Kolory: RGB, każdy 16-bitowy / 8-bitowy; Odcienie szarości: 16 bitów / 8 bitów Maksymalny format dokumentu: 216 × 297 mm
Parametry kopiowania
Szybkość kopiowania: sFCOT: około 20 s, sESAT: około 4,0 obrazu/min Kopiowanie wielokrotne: maks. 99 kopii Funkcje kopiowania: kopiowanie dokumentów, kopiowanie dwustronne, kopiowanie 2 na 1 Kopiowanie ze zmianą rozmiaru: 25400% (co 1%), dopasowanie do strony
Wydajność mat. eksploatacyjnych
Wydajność kaset (zwykły papier) Drukowanie kolorowych dokumentów A4 Czarny: 180 stron Czarny XL: 400 stron Kolorowy: 180 stron Kolorowy XL: 300 stron Wydajność zbiorników z atramentem (zdjęcia) Zdjęcie 10×15 cm Czarny: 2152 zdjęć Czarny XL: 4973 zdjęć Kolorowy: 69 zdjęć Kolorowy XL: 106 zdjęć
Dane techniczne
| Format | 102 x 152 mm (10" x 15") • 130 x 130 mm • 130 x 180 mm • 200 x 250 mm • 89 x 89 mm • A4 |
| Rodzaj nośnika | Koperty • Naklejki Canon Photo Stickers • Papier • Papier błyszczący • Papier fotograficzny • Papier magnetyczny • Papier matowy |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Port USB | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Ethernet | Nie |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Maks. prędkość druku w czerni | 13 obr/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 6.8 obr/min |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Funkcje urządzenia | Drukarka • Kopiarka • Skaner |
| Druk w kolorze | Tak |
| Model | Pixma TS5353A |
| Rozdzielczość druku | 4800 x 1200 dpi |
| Podajnik papieru | Maksymalnie 20 arkuszy (papier fotograficzny) lub maksymalnie 100 arkuszy (zwykły papier) |
| Odbiornik papieru | Maksymalnie 100 arkuszy (zwykły papier) |
| Waga | 6.3 kg |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 12 |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne | Standardowe kasety z atramentem PG-560 (czarny) CL-561 (kolorowy) Opcjonalne kasety z atramentem XL PG-560XL (czarny) CL-561XL (kolorowy) |
| Gramatura papieru (min.) | 64 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 300 g/m² |
| Wymagania sprzętowe | Windows: 2,0 GB lub więcej Mac: 1,0 GB lub więcej Uwaga: do pakietowej instalacji oprogramowania. Wymagana ilość wolnego miejsca na dysku twardym. Ekran: XGA, 1024 × 768 pikseli |
| Akcesoria w zestawie | Drukarka wielofunkcyjna Kasety FINE Przewód zasilający Instalacyjna płyta CD-ROM Instrukcje obsługi |
| Wysokość | 148 mm |
| Szerokość | 403 mm |
| Głębokość | 315 mm |