Canon Urządzenie wielofunkcyjne PIXMA TS7650i EUR 6256C006
dodaj do przechowalni
Opis
Canon PIXMA TS7650i
Szybka, wysokiej jakości drukarka, która dzięki niewielkim rozmiarom i uproszczonej obsłudze ułatwia życie domownikom.
Inteligentne, wysokiej jakości urządzenie 3 w 1 generujące znakomite wydruki
Dzięki poręcznym elementom sterującym, dużej szybkości i wysokiej jakości ta smukła drukarka wielofunkcyjna bez trudu wkomponuje się w każde środowisko.
Intuicyjnie obsługiwany interfejs użytkownika
Udoskonalony, konfigurowalny, przełączany interfejs użytkownika1 ułatwia obsługę - dostępne funkcje można dostosować pod kątem pracy, nauki lub codziennego życia.
Szybkie drukowanie
Praca w tempie 15 obr./min (tryb monochromatyczny) i 10 obr./min (tryb kolorowy) umożliwia szybkie drukowanie dokumentów - co więcej, wydrukowanie zdjęcia formatu 10 x 15 cm bez obramowania to kwestia sekund. Automatyczne drukowanie dwustronne, 2 podajniki papieru i kopiowanie za naciśnięciem 1 przycisku pozwalają oszczędzać czas.
Łączność bezprzewodowa i ze smartfonami
Domowa sieć Wi-Fi lub funkcja Wireless Direct umożliwia bezprzewodowe drukowanie, a dzięki aplikacji CANON PRINT oraz usługom Mopria i Apple AirPrint można drukować z urządzeń przenośnych.
Oprogramowanie do twórczej pracy
Bezpłatne oprogramowanie, takie jak Easy PhotoPrint Editor, Creative Park i PosterArtist Web, pozwala tworzyć wspaniałe plakaty, ulotki, kartki i inne materiały.
Odchylany ekran
Kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 2,7 cala ułatwia wyświetlenie i korzystanie z zasobów. Umieszczono go na odchylanym panelu z przodu drukarki. Można go ustawić pionowo lub pod kątem 45 stopni.
Łatwy dostęp do kasety
Znajdująca się z przodu drukarki kaseta (łatwy dostęp) mieści 100 arkuszy zwykłego papieru A4.
Automatyczny podajnik arkuszy
Tylny podajnik arkuszy pozwala oszczędzać czas i wysiłek - można w nim umieszczać inne nośniki, np. papier fotograficzny.
Pośredni wskaźnik LED
Dzięki świecącej łagodnym światłem w różnych kolorach diodzie LED można szybko sprawdzić stan drukarki.
Przełączany interfejs
Umożliwia bezproblemowy wybór funkcji w zależności od sposobu użytkowania: praca, nauka lub codzienne życie. Szybki dostęp do funkcji.
Kaseta konserwacyjna
Wymieniana przez użytkownika kaseta konserwacyjna skraca czas przestoju.
Funkcjonalność
Przełączany interfejs drukarki PIXMA TS7650i ułatwia pracę: kolorowe menu wyświetlają tylko te ikony, które są potrzebne do realizacji określonego zadania, np. do pracy, nauki czy twórczego działania.
Wydajność
Inteligentne funkcje zwiększające wydajność, takie jak kopiowanie za naciśnięciem 1 przycisku, automatyczne drukowanie dwustronne i skanowanie do smartfona, pozwalają oszczędzać czas.
Druk znakomitej jakości zdjęć w domu
Technologia głowic drukujących FINE umożliwia drukowanie w domu żywych, wysokiej jakości zdjęć z bogatymi przejściami tonalnymi i mniej widoczną ziarnistością.
Nie potrzeba żadnych kabli
Aplikacje i usługi, np. CANON PRINT, Apple AirPrint i Mopria dla systemu Android, umożliwiają bezprzewodowe drukowanie z wielu urządzeń, w tym ze smartfonów i z tabletów.
Szybkość drukowania
15 obr./min (tryb monochromatyczny); 10 obr./min (tryb kolorowy).
Drukowanie zdjęć bez ramki
Zdjęcia 10 x 15 cm bez obramowania w zaledwie 19 sekund.
Kaseta FINE
Kasety FINE, które zapewniają wydruki o wysokiej jakości.
Wyświetlacz
Kolorowy, odchylany ekran dotykowy o przekątnej 2,7 cala.
Dwa podajniki papieru
Przednia kaseta i tylny podajnik papieru.
Łączność
Wi-Fi, Wireless Direct, USB.
Kopiowanie za naciśnięciem 1 przycisku
Szybkie kopiowanie dokumentów za naciśnięciem jednego przycisku.
Parametry skanowania
Typ skanera: Płaski skaner kolorowy CIS Rozdzielczość skanera (optyczna): 1200 x 2400 dpi Głębia skanowania kolorów (wejście/wyjście): Kolory: RGB, każdy 16 bitów / 8 bitów; Odcienie szarości: 16 bitów / 8 bitów Maksymalny rozmiar dokumentu: Szyba skanera: A4, LTR (216 x 297 mm)
Parametry kopiowania
Szybkość kopiowania: sFCOT: około 18 s.; sESAT: około 7,0 obr./min. Kopiowanie wielokrotne: Maks. 99 kopii Kopiowanie: dokumentów, zdjęć, bez obramowania, dwustronne, 2 na 1, 4 na 1, z usuwaniem ramki, etykiet płyt, dokumentów identyfikacyjnych, z powiększaniem, z kafelkami Kopiowanie ze zmianą rozmiaru: 25-400%; Dopasowanie do strony
Wydajność mat. eksploatacyjnych
Wydajność butelki (papier zwykły) - Drukowanie kolorowych dokumentów A4: Czarny: 180 stron Czarny XL: 300 stron Kolorowy: 180 stron Kolorowy XL: 300 stron Wydajność butelki (papier fotograficzny): Zdjęcie 10x15 cm Kolorowy: 65 stron Kolorowy XL: 109 stron
Dane techniczne
| Format | 100 x 150 mm • 127 x 127 mm • 89 x 89 mm • A4 • A5 • B5 • DL 110 x 220 mm • No. 10 104 x 239,4 mm |
| Rodzaj nośnika | Koperty • Naprasowanki • Papier • Papier fotograficzny |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Port USB | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Ethernet | Nie |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Maks. prędkość druku w czerni | 15 obr/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 10 obr/min |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Funkcje urządzenia | Drukarka • Kopiarka • Skaner |
| Druk w kolorze | Tak |
| Model | PIXMA TS7650i |
| Rozdzielczość druku | 1200 x 1200 dpi |
| Podajnik papieru | Tylna taca: maks. 20 arkuszy (papier fotograficzny) lub maks. 100 arkuszy (zwykły papier) Przednia taca: maks. 100 arkuszy (papier zwykły) |
| Waga | 6.3 kg |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 12 |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne | Standardowe kasety z atramentem: PG-585 (czarny) CL-586 (kolorowy) Opcjonalne kasety z atramentem XL: PG-585XL (czarny) CL-586XL (kolorowy) |
| Gramatura papieru (min.) | 64 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 265 g/m² |
| Wymagania sprzętowe | Ekran: XGA, 1024 x 768 pikseli |
| Akcesoria w zestawie | Bezprzewodowa, kolorowa, fotograficzna drukarka atramentowa 3 w 1 PIXMA TS7650i 2 kasety FINE (PG-585, CL-586) Przewód zasilający Instrukcje obsługi i inne dokumenty |
| Wysokość | 168 mm |
| Szerokość | 374 mm |
| Głębokość | 350 mm |