Canon Urządzenie wielofunkcyjne PIXMA G2430 5991C009
dodaj do przechowalni
Opis
Canon PIXMA G2430
Ta szybka i łatwa w użyciu drukarka 3 w 1 z uzupełnianymi zbiornikami na atrament obniża koszty drukowania w domu.
Szybkie drukowanie. OGROMNE oszczędności
Ta szybka, wydajna i niedroga drukarka MegaTank umożliwia drukowanie, kopiowanie i skanowanie dokumentów w domu i zapewnia ogromne oszczędności. Dzięki uzupełnianym zbiornikom i jednemu zestawowi standardowych butelek z atramentem, który umożliwia wydrukowanie nawet 4600 stron, koszty eksploatacji są zaskakująco niskie w porównaniu z drukarkami wykorzystującymi kasety.
Bardzo niskie koszty eksploatacji
Uzupełniane zbiorniki na atrament zapewniają duże oszczędności w całym okresie eksploatacji drukarki. Czarny atrament umożliwia wydrukowanie 3100 stron (3900 w trybie ekonomicznym), a kolorowy atrament - 4400 stron (4600 w trybie ekonomicznym).
Prosta obsługa
Łatwa i prosta obsługa na co dzień dzięki wyraźnym przyciskom i możliwości instalacji głowicy drukującej w ramach jednej czynności.
Szybkość i wydajność
Możesz szybciej tworzyć dokumenty dzięki szybkości druku na poziomie 11,0 obr./min (w trybie monochromatycznym) i 6,0 obr./min (w kolorze).
Łatwa konserwacja w domu
Dzięki wymienianym przez użytkownika kasetom konserwacyjnym i niewymagającym ściskania butelkom na atrament z mechanicznym identyfikatorem można skrócić czas przestojów do minimum.
Obsługa większego zakresu nośników
Postaw na kreatywną pracę w domu dzięki możliwości drukowania na magnetycznym i matowym papierze fotograficznym.
Opcjonalne bardzo wydajne butelki z atramentem
Bardzo wydajne butelki umożliwiają zwiększenie wydajności do 6000 stron czarnych-białych (7600 w trybie ekonomicznym) oraz 7700 stron kolorowych (8100 w trybie ekonomicznym).
Parametry skanowania
Typ skanera: Skaner płaski CIS do zdjęć i dokumentów Rozdzielczość skanera (optyczna): 600 × 1200 dpi Szybkość skanowania liniowego: Kolorowe: 3,5 ms/linia (300 dpi); Skala szarości: 1,5 ms/linia (300 dpi) Głębia skanowania kolorów (wejście/wyjście): Kolory: RGB, każdy 16 bitów / 8 bitów; Odcienie szarości: 16 bitów / 8 bitów Maksymalny rozmiar dokumentu: A4/LTR
Parametry kopiowania
Szybkość kopiowania: sFCOT: około 23s; sESAT: około 2,7 obrazu/min Kopiowanie wielokrotne: Maks. 99 kopii Funkcje kopiowania: Kopiowanie dokumentów, kopiowanie zdjęć, kopiowanie bez marginesów, kopiowanie 2 na 1 i 4 na 1, kopiowanie z usuwaniem ramki, kopiowanie dokumentów identyfikacyjnych Kopiowanie ze zmianą rozmiaru: 25-400% (co 1%); Dopasowanie do strony A5 na A4, B5 na A4, A4 na A5 oraz A4 na B5
Wydajność mat. eksploatacyjnych
Standardowe butelki z atramentem (w zestawie): Czarny: 3100 stron (tryb ekonomiczny: 3900 stron) Kolorowy: 4400 stron (tryb ekonomiczny: 4600 stron) Bardzo wydajne zbiorniki z atramentem (opcjonalne): Czarny: 6000 stron (tryb ekonomiczny: 7600 stron) Kolorowy: 7700 stron (tryb ekonomiczny: 8100 stron)
Dane techniczne
| Format | 100 x 150 mm • A4 • A5 • A6 • B5 • C5 162 x 229 mm • DL 110 x 220 mm |
| Rodzaj nośnika | Papier • Papier fotograficzny • Papier matowy |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Port USB | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Ethernet | Nie |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Maks. prędkość druku w czerni | 11 obr/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 6 obr/min |
| Druk dwustronny | Ręczny |
| Funkcje urządzenia | Drukarka • Kopiarka • Skaner |
| Druk w kolorze | Tak |
| Rozdzielczość druku | 4800 x 1200 dpi |
| Model | PIXMA G2430 |
| Podajnik papieru | 100 arkuszy (papier zwykły) |
| Waga | 6 kg |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 12 |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne | Standardowe butelki z atramentem (w zestawie): GI-41S GI-41S GI-41S GI-41S Bardzo wydajne zbiorniki z atramentem (opcjonalne): GI-41 GI-41 GI-41 GI-41 |
| Gramatura papieru (min.) | 64 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 265 g/m² |
| Wymagania sprzętowe | Windows: 2,0 GB lub więcej Mac: 1,0 GB lub więcej Uwaga: do pakietowej instalacji oprogramowania. Wymagana ilość wolnego miejsca na dysku twardym. Ekran: XGA, 1024 × 768 pikseli |
| Akcesoria w zestawie | Drukarka atramentowa MegaTank PIXMA G2430 z uzupełnianymi zbiornikami 4 standardowe butelki z atramentem (1 czarna i po 1 C/M/Y) Przewód zasilający Instrukcje obsługi i inne dokumenty Instalacyjna płyta CD-ROM (płyta CD tylko dla systemu Windows) |
| Wysokość | 177 mm |
| Szerokość | 416 mm |
| Głębokość | 337 mm |