Canon Urządzenie wielofunkcyjne MAXIFY GX1040 EUM/EMB 6169C007
dodaj do przechowalni
Opis
Canon MAXIFY GX1040
Ta niewielka drukarka typu 3 w 1 ze zbiornikiem MegaTank zapewnia komfort pracy w biurze domowym. Szybko drukuj duże ilości dokumentów biznesowych w wysokiej jakości, korzystając z przystępnych cenowo butelek z atramentem.
Wydajność klasy biurowej w domu
Ta wielofunkcyjna drukarka ze zbiornikiem MegaTank z pełną obsługą z przodu umożliwia drukowanie trwałych dokumentów o jakości biznesowej w domu. Urządzenie MAXIFY GX1040 z łatwością wszędzie się zmieści dzięki zwartej i łatwej w obsłudze konstrukcji. Cztery zbiorniki z atramentem indywidualnie napełniane z przystępnych cenowo butelek umożliwiają szybkie i ekonomiczne drukowanie.
Wielofunkcyjna
Łączność Wi-Fi, drukowanie, skanowanie, kopiowanie i chmura.
Technologia druku
Drukarka z uzupełnianymi zbiornikami z atramentem.
Duża szybkość drukowania
15 obr./min w trybie monochromatycznym, 10 obr./min w trybie kolorowym.
Wydajność w stronach
3000 stron w czerni, 3000 stron w kolorze.
Wyświetlacz
Ekran dotykowy LCD o przekątnej 2,7 cala.
Łączność
USB, Wi-Fi i Ethernet.
Pojemność zasobników zwykłego papieru
Kaseta na 250 arkuszy.
Parametry skanowania
Kolorowy skaner płaski (płyta) z czujnikiem CIS Rozdzielczość skanera (optyczna): 1200x2400 dpi Szybkość skanowania liniowego: Tryb kolorowy: 3,5 ms/linia (300 dpi); Skala szarości: 1,5 ms/linia (300 dpi)11 Głębia skanowania kolorów (wejście/wyjście): Kolory: RGB, każdy 16 bitów / 8 bitów; Odcienie szarości: 16 bitów / 8 bitów Maksymalny rozmiar dokumentu: Płyta: A4/Letter (216 x 297 mm)
Parametry kopiowania
Szybkość kopiowania: sFCOT (kolorowy): 17 s; sESAT (kolorowy): 9,1 obr./min Jakość kopii: 3 pozycje (wysoka, standardowa, ekonomiczna) Regulacja intensywności: 9 pozycji, automatyczna intensywność (kopiowanie z automatyczną ekspozycją) Kopiowanie wielokrotne: Maks. 99 kopii Funkcje kopiowania: Kopiowanie dokumentów, kopiowanie dwustronne, kopiowanie 2 na 1 i 4 na 1, kopiowanie z usuwaniem ramki (tylko szyba skanera), kopiowanie dokumentów tożsamości Kopiowanie ze zmianą rozmiaru: 25-400%; Dopasowanie do strony; A5 na A4, B5 na A4, A4 na A5 oraz A4 na B5
Dane techniczne
| Format | A4 • A5 • A6 • B5 • C5 162 x 229 mm • DL 110 x 220 mm • No. 10 104 x 239,4 mm |
| Rodzaj nośnika | Koperty • Naprasowanki • Papier • Papier fotograficzny |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Port USB | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Ethernet | 10/100 Mb/s • Tak |
| Obszar zastosowań | Biuro • Dom |
| Maks. prędkość druku w czerni | 15 obr/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 10 obr/min |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Funkcje urządzenia | Drukarka • Kopiarka • Skaner |
| Druk w kolorze | Tak |
| Rozdzielczość druku | 1200 x 600 dpi |
| Model | MAXIFY GX1040 |
| Podajnik papieru | Kaseta: maks. 250 arkuszy (papier zwykły) |
| Waga | 7 kg |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 12 |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne | Standardowe butelki z atramentem: GI-45 BK GI-45 C GI-45 M GI-45 Y Kaseta konserwacyjna: MC-G05 |
| Gramatura papieru (min.) | 64 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 265 g/m² |
| Wydajność mat. eksploatacyjnych | Drukowanie kolorowych dokumentów A4: Czarny: 3000 stron (tryb ekonomiczny: 4500 stron) Kolorowy: 3000 stron (tryb ekonomiczny: 4500 stron) |
| Wymagania sprzętowe | Windows: co najmniej 1,5 GB |
| Akcesoria w zestawie | MAXIFY GX1040 4 butelki z atramentem o wysokiej wydajności (1 czarna i 1 C/M/Y) Przewód zasilający Instrukcje obsługi i inne dokumenty Płyta CD-ROM do konfiguracji (płyta CD tylko dla systemu Windows) |
| Wysokość | 186 mm |
| Szerokość | 374 mm |
| Głębokość | 380 mm |