Canon Drukarka PIXMA G3470 BLACK 5805C009
dodaj do przechowalni
Opis
Szybkie drukowanie. OGROMNE oszczędności
Ta szybka, wydajna i niedroga drukarka MegaTank z obsługą łączności Wi-Fi umożliwia drukowanie, kopiowanie i skanowanie dokumentów w domu i zapewnia ogromne oszczędności. Dzięki uzupełnianym zbiornikom i jednemu zestawowi butelek z atramentem, który umożliwia wydrukowanie nawet 8100 stron1, koszty eksploatacji są zaskakująco niskie w porównaniu z drukarkami wykorzystującymi kasety.
Bardzo niskie koszty eksploatacji
Bardzo wydajne, uzupełniane zbiorniki na atrament zapewniają duże oszczędności w całym okresie eksploatacji drukarki. Czarny atrament umożliwia wydrukowanie 60002 stron (7600 w trybie ekonomicznym), a kolorowy atrament 77002 stron (8100 w trybie ekonomicznym).
Prosta obsługa
Łatwa, prosta obsługa na co dzień dzięki wyraźnemu panelowi LCD o przekątnej 1,3 cala i możliwości instalacji głowicy drukującej w ramach jednej czynności.
Szybkość i wydajność
Możesz szybciej tworzyć dokumenty dzięki szybkości druku na poziomie 11,0 obr./min (w trybie monochromatycznym) i 6,0 obr./min (w kolorze).
Łatwa konserwacja w domu
Dzięki wymienianym przez użytkownika kasetom konserwacyjnym i niewymagającym ściskania butelkom na atrament z mechanicznym identyfikatorem można skrócić czas przestojów do minimum.
Łączność bezprzewodowa
Drukuj bez problemów z wielu urządzeń dzięki łączności Wi-Fi i obsłudze funkcji PIXMA Cloud Link, aplikacji Canon Print, technologii Apple AirPrint itp.
Obsługa większego zakresu nośników
Postaw na kreatywną pracę w domu dzięki możliwości drukowania na magnetycznym i matowym papierze fotograficznym.
Parametry skanowania
Typ skanera: Skaner płaski CIS do zdjęć i dokumentów Rozdzielczość skanera (optyczna): 600 × 1200 dpi Szybkość skanowania liniowego: Kolorowe: 3,5 ms/linia (300 dpi), Skala szarości: 1,5 ms/linia (300 dpi) Głębia skanowania kolorów (wejście/wyjście): Kolory: RGB, każdy 16 bitów / 8 bitów, Odcienie szarości: 16 bitów / 8 bitów Maksymalny rozmiar dokumentu: A4/LTR
Parametry kopiowania
Szybkość kopiowania: sFCOT: około 23 s, sESAT: około 3,2 obr./min Jakość kopii: 3 poziomy (jakość: ekonomiczna, standardowa, wysoka) Regulacja intensywności: 9 pozycji, automatyczna intensywność (kopiowanie z automatyczną ekspozycją) Kopiowanie wielokrotne: Maks. 99 kopii Funkcje kopiowania: Kopiowanie dokumentów, kopiowanie zdjęć, kopiowanie bez marginesów, kopiowanie 2 na 1 i 4 na 1, kopiowanie z usuwaniem ramki, kopiowanie dokumentów identyfikacyjnych Kopiowanie ze zmianą rozmiaru: 25400% (co 1%), Dopasowanie do strony, A5 na A4, B5 na A4, A4 na A5 oraz A4 na B5
Pozostałe parametry
Aplikacja Canon PRINT Aplikacja Creative Park Aplikacja Easy-PhotoPrint Editor Oprogramowanie Easy-PhotoPrint Editor PIXMA Cloud Link (druk) Wtyczka Canon Print Service (Android) Apple AirPrint Bezpośrednie połączenie bezprzewodowe Mopria (Android) Amazon Alexa Asystent Google
Dane techniczne
| Format | 89 x 89 mm • A4 • A5 • A6 • B5 • C5 162 x 229 mm • DL 110 x 220 mm |
| Rodzaj nośnika | Koperty • Papier • Papier błyszczący • Papier fotograficzny • Papier kolorowy • Papier magnetyczny • Papier matowy |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Port USB | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Ethernet | Nie |
| Obszar zastosowań | Biuro • Dom |
| Maks. prędkość druku w czerni | 11 obr/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 6 obr/min |
| Druk dwustronny | Ręczny |
| Funkcje urządzenia | Drukarka • Kopiarka • Skaner |
| Druk w kolorze | Tak |
| Rozdzielczość druku | 4800 x 1200 dpi |
| Model | PIXMA G3470 |
| Podajnik papieru | Taca tylna: maks. 100 arkuszy (papier zwykły) |
| Waga | 6 kg |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 12 |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne | GI-41 PGBK GI-41 C GI-41 M GI-41 Y |
| Gramatura papieru (min.) | 64 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 265 g/m² |
| Wydajność mat. eksploatacyjnych | Drukowanie kolorowych dokumentów A4 Czarny: 6000 stron (tryb ekonomiczny: 7600 stron) Kolorowy: 7700 stron (tryb ekonomiczny: 8100 stron) Drukowanie kolorowych zdjęć 10 × 15 cm Kolorowe: 2200 zdjęć |
| Wymagania sprzętowe | Windows: 2,0 GB lub więcej Mac: 1,0 GB lub więcej Uwaga: do pakietowej instalacji oprogramowania. Wymagana ilość wolnego miejsca na dysku twardym. Ekran: XGA, 1024 × 768 pikseli |
| Akcesoria w zestawie | Drukarka atramentowa MegaTank PIXMA G3470 z uzupełnianymi zbiornikami 4 butelki z atramentem o wysokiej wydajności (1 czarna i po 1 C/M/Y) Przewód zasilający Instrukcje obsługi i inne dokumenty |
| Wysokość | 337 mm |
| Szerokość | 416 mm |
| Głębokość | 177 mm |