Canon Drukarka Maxify GX3040 5777C009
dodaj do przechowalni
Opis
Doskonała wydajność, najlepsze w tej klasie urządzeń wskaźniki CPP i TCO
Koszt jednej strony (CPP) to kwota pieniędzy, którą trzeba przeznaczyć na wydrukowanie pojedynczej strony. Jest określany jako wynik dzielenia kosztu atramentu przez liczbę wydrukowanych stron.
Całkowity koszt posiadania (TCO) to obliczenie kosztu drukarki na podstawie początkowego kosztu zakupu sprzętu oraz kosztów atramentu w stałym okresie.
Niskie koszty eksploatacji, doskonała wydajność
Pełny zestaw butelek z atramentem umożliwia wydrukowanie nawet 14 000 stron, dzięki czemu wydajna, wysokonakładowa drukarka MegaTank zapewnia ogromne oszczędności w zakresie całkowitego kosztu posiadania i kosztu druku jednej strony. To inteligentna inwestycja dla każdego domowego biura.
Parametry skanowania
Typ skanera: Kolorowy skaner płaski (płyta) z czujnikiem CIS Rozdzielczość skanera (optyczna): 1200×2400 dpi Szybkość skanowania liniowego: Tryb kolorowy: 3,5 ms/linia (300 dpi), Skala szarości: 1,5 ms/linia (300 dpi) Głębia skanowania kolorów (wejście/wyjście): Kolory: RGB, każdy 16 bitów / 8 bitów, Odcienie szarości: 16 bitów / 8 bitów Maksymalny rozmiar dokumentu: Płyta: A4/Letter (216 × 297 mm)
Parametry kopiowania
Szybkość kopiowania: sFCOT (kolorowy): 17 s, sESAT (kolorowy): 11,1 obr./min Jakość kopii: 3 poziomy (jakość: ekonomiczna, standardowa, wysoka) Regulacja intensywności: 9 pozycji, automatyczna intensywność (kopiowanie z automatyczną ekspozycją) Kopiowanie wielokrotne: Maks. 99 kopii Funkcje kopiowania: Kopiowanie dokumentów, kopiowanie dwustronne, kopiowanie 2 na 1 i 4 na 1, kopiowanie z usuwaniem ramki (tylko szyba skanera), kopiowanie dokumentów tożsamości Kopiowanie ze zmianą rozmiaru: 25400%, Dopasowanie do strony, A5 na A4, B5 na A4, A4 na A5 oraz A4 na B5
Akcesoria w zestawie
Drukarka atramentowa MAXIFY GX3040 z uzupełnianymi zbiornikami MegaTank 4 butelki z atramentem o wysokiej wydajności (1 czarna i po 1 C/M/Y) Przewód zasilający Instrukcje obsługi i inne dokumenty Instalacyjna płyta CD-ROM (płyta CD tylko dla systemu Windows)
Pozostałe parametry
Aplikacja Canon PRINT Inkjet/SELPHY Aplikacja Easy-PhotoPrint Editor Aplikacja Creative Park Oprogramowanie Easy-PhotoPrint Editor PIXMA Cloud Link Wtyczka Canon Print Service (Android) Apple AirPrint Bezpośrednie połączenie bezprzewodowe Mopria (Android) Amazon Alexa Asystent Google
Dane techniczne
| Format | 130 x 180 mm • 200 x 250 mm • A4 • A5 • A6 • B5 • DL 110 x 220 mm |
| Rodzaj nośnika | Koperty • Papier • Papier błyszczący • Papier fotograficzny • Papier kolorowy • Papier magnetyczny • Papier matowy |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Port USB | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Ethernet | Nie |
| Obszar zastosowań | Biuro • Dom |
| Maks. prędkość druku w czerni | 18 obr/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 13 obr/min |
| Druk dwustronny | Ręczny |
| Funkcje urządzenia | Drukarka • Kopiarka • Skaner |
| Druk w kolorze | Tak |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android • Chrome OS • Mac OS • Windows 10 • Windows 11 • Windows 7 • Windows 8.1 • iOS |
| Model | Maxify GX3040 |
| Rozdzielczość druku | 1200 x 600 dpi |
| Podajnik papieru | Taca tylna: maks. 100 arkuszy (papier zwykły) Tylna płaska taca: 1 arkusz |
| Odbiornik papieru | Kaseta: maks. 250 arkuszy (zwykły papier) |
| Waga | 8.3 kg |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 12 |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne | GI-46 BK GI-46 C GI-46 M GI-46 Y |
| Gramatura papieru (min.) | 64 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 105 g/m² |
| Wydajność mat. eksploatacyjnych | Drukowanie kolorowych dokumentów A4 Czarny: 6000 stron (tryb ekonomiczny: 9000 stron) Kolorowy: 14 000 stron (tryb ekonomiczny: 21 000 stron) Wydajność dołączonej butelki:Drukowanie kolorowych dokumentów A4 Czarne: 5000 stron Kolorowe: 5000 stron |
| Wymagania sprzętowe | Windows: co najmniej 1,5 GB *Uwaga: do pakietowej instalacji oprogramowania. Wymagana ilość wolnego miejsca na dysku twardym. |
| Wysokość | 417 mm |
| Szerokość | 399 mm |
| Głębokość | 216 mm |