Canon Drukarka MAXIFY GX5540 EUM/EMB 6179C007
dodaj do przechowalni
Opis
Canon MAXIFY GX5540
Zadbaj o potrzeby firmy i wykorzystaj zalety zaawansowanej obsługi nośników, niskich kosztów eksploatacji i udoskonalonych zabezpieczeń - a wszystko to dzięki kompaktowemu i łatwemu w obsłudze urządzeniu. Żadnych problemów - tylko drukowanie w wysokiej jakości.
Wszechstronność i wygoda, maksymalna wydajność
Drukarka obsługuje różne nośniki i ma pojemny zbiornik na atrament, co przekłada się na większą wydajność i wszechstronność pracy w firmie. Łatwe w obsłudze urządzenie bez problemu drukuje wysokiej jakości dokumenty, etykiety i koperty na papierze o różnej gramaturze - to idealne rozwiązanie biznesowe, które cechuje się niskim całkowitym kosztem posiadania (TCO).
Obsługa szerokiej gamy materiałów
Urządzenie obsługuje szeroką gamę nośników, w tym cienki i gruby papier, papier fotograficzny, koperty, etykiety i banery.
Butelki z atramentem o dużej wydajności
6000 stron z butelki z czarnym atramentem lub nawet 14 000 stron z zestawu butelek z kolorowym atramentem.
Szybkie drukowanie
Większa produktywność dzięki szybkości drukowania na poziomie 24 obr./min w trybie monochromatycznym i 15,5 obr./min w trybie kolorowym.
Bezpieczna łączność
Łączność LAN i WLAN z rozszerzonymi zabezpieczeniami sieciowymi w celu ochrony dokumentów.
Kolorowy ekran dotykowy LCD o przekątnej 2,7 cala
Intuicyjna praca bez wysiłku.
Pojemność zasobników: 600 arkuszy zwykłego papieru
Tylny podajnik na 100 arkuszy i dwie przednie kasety na 250 arkuszy umożliwiają pracę bez zbędnych przerw.
Intuicyjna obsługa
Diodowy pasek stanu i półprzezroczysta taca odbiorcza ułatwiają sprawdzanie stanu drukarki; dodatkowymi zaletami są butelki z atramentem oraz prosta wymiana kasety konserwacyjnej.
Zgodność z systemami Mac i Windows
Łatwa obsługa z poziomu systemu operacyjnego lub urządzenia inteligentnego za pomocą aplikacji Canon PRINT.
Dane techniczne
| Format | 100 x 150 mm • 127 x 127 mm • 130 x 180 mm • 180 x 250 mm • 200 x 250 mm • A4 • A5 • A6 • B5 • B6 • C5 162 x 229 mm • DL 110 x 220 mm |
| Rodzaj nośnika | Koperty • Naprasowanki • Papier • Papier cienki • Papier fotograficzny • Papier gruby • Papier matowy |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Port USB | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Ethernet | 10/100 Mb/s • Tak |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Maks. prędkość druku w czerni | 24 obr/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 15.5 obr/min |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Druk w kolorze | Tak |
| Rozdzielczość druku | 1200 x 600 dpi |
| Model | MAXIFY GX5540 |
| Podajnik papieru | Taca tylna: maks. 100 arkuszy (papier zwykły) Kaseta 1: maks. 250 arkuszy (zwykły papier) Kaseta 2: maks. 250 arkuszy (zwykły papier) |
| Waga | 10.4 kg |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 12 |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne | Standardowe butelki z atramentem: GI-46 BK GI-46 C GI-46 M GI-46 Y |
| Gramatura papieru (min.) | 52 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 265 g/m² |
| Wydajność mat. eksploatacyjnych | Czarny: 6000 stron A4 (tryb ekonomiczny: 9000 stron) Kolorowy: 14 000 stron A4 (tryb ekonomiczny: 21 000 stron) |
| Wymagania sprzętowe | Środowisko ekranu: XGA 1024 x 768 lub wyższa Windows: co najmniej 1,5 GB |
| Akcesoria w zestawie | Przewód zasilający GI-46 PGBK GI-46 C GI-46 M GI-46 Y Płyta CD-ROM do konfiguracji (płyta CD tylko dla systemu Windows) Instrukcja obsługi i inne dokumenty |
| Wysokość | 298 mm |
| Szerokość | 399 mm |
| Głębokość | 410 mm |