99,5% kupujących poleca tego sprzedawcę

Polecam5178Nie polecam28

Zgodność z opisem
5
Koszt wysyłki
Obsługa kupującego
5

Drukarki HP dla małych firm! HP+ i oryginalne tonery
Drukarki HP dla małych firm!

Wybierz HP+, a nigdy nie zabranie Ci tonerów!


Normalnie musimy sami kontrolować stan atramentów, a gdy się kończą – udać się do sklepu (próbując sobie przy okazji przypomnieć jaki to był kod). HP Instant Ink ma być rozwiązaniem, które pozwoli nam zapomnieć o tych sprawach, bo gdy będzie taka potrzeba, to tusze same pojawią się u naszych drzwi (no dobra, nie same – za pośrednictwem kuriera). Producent obiecuje koniec z frustracją związaną z atramentem kończącym się w najmniej odpowiednim momencie.

Drukarka obsługująca zabezpieczenia dynamiczne. Przeznaczona do użytku tylko z wkładami z oryginalnym układem scalonym HP. Wkłady z układami scalonymi innych producentów mogą nie działać, a te, które działają dzisiaj, mogą nie działać w przyszłości. 

 

 

Rozwiązanie stworzone z myślą o rozwoju Twojej firmy

 • Skanowanie plików bezpośrednio do Microsoft SharePoint oraz poczty elektronicznej, USB i folderów sieciowych.1
 • Oszczędzaj czas poprzez automatyzację wszystkich złożonych przepływów zadań oraz korzystaj z zapisanych ustawień.2
 • Drukuj bezprzewodowo, zarówno w sieci, jak i bez niej, oraz uzyskuj połączenie dzięki dwupasmowej łączności Wi-Fi oraz Wi-Fi direct.3,4,5

Najlepsze w swojej klasie zabezpieczenia HP – wykrywają i powstrzymują ataki7

 • Wbudowane funkcje zabezpieczeń chronią urządzenie wielofunkcyjne przed wykorzystaniem go jako punktu wejściowego ataków.7
 • Zapewnij bezpieczeństwo informacji poufnych, dzięki opcjonalnemu uwierzytelnianiu kodem PIN / drukowaniu w trybie pull printing, aby przywracać zadania drukowania.8
 • Opcjonalne rozwiązanie HP JetAdvantage Security Manager umożliwia łatwą konfigurację
 • Zapobiegaj potencjalnym atakom i podejmuj natychmiastowe działania, dzięki błyskawicznym powiadomieniom dotyczącym bezpieczeństwa.

Proste rozwiązanie usprawni Twoją pracę

 • Szybko skonfiguruj urządzenie wielofunkcyjne i łatwo zarządzaj jego ustawieniami, by zwiększyć wydajność drukowania.
 • Szybka i łatwa realizacja zadań dzięki prostemu, kolorowemu ekranowi dotykowemu 6,8 cm.
 • Drukowanie zarówno plików PDF, jak również plików pakietu Microsoft bezpośrednio z pamięci USB.9
 • Unikaj przestojów dzięki urządzeniu wielofunkcyjnemu HP LaserJet, zaprojektowanemu z myślą o maksymalnej wydajności.

Współczesny biznes to także zrównoważony rozwój

 • Unikaj frustrującej konieczności ponownego drukowania, marnotrawstwa materiałów eksploatacyjnych oraz potrzeby korzystania z serwisu, używając oryginalnych wkładów z tonerem HP.
 • Oszczędzaj papier od razu po wyjęciu z opakowania. Druk dwustronny stanowi domyślne ustawienie w trybie oszczędzania papieru.10
 • Pozwala zaoszczędzić do 24% w stosunku do poprzednich produktów.11
 • Ogranicz zużycie papieru, drukując tylko to, czego potrzebujesz.

 

 

1 Wymaga połączenia drukarki z internetem. Do korzystania z usług może być wymagana rejestracja. Dostępność aplikacji różni się w zależności od kraju, języka i odrębnych ustaleń. Szczegółowe informacje są dostępne na stronie http://hpconnected.com.

2 Podłącz drukarkę / urządzenie wielofunkcyjne do sieci i dokończ personalizację za pośrednictwem wbudowanego serwera internetowego.

3 Tryb pracy bezprzewodowej obsługuje częstotliwości 2,4 GHz oraz 5 GHz. Może również wymagać zainstalowania odpowiedniej aplikacji lub oprogramowania oraz rejestracji konta w usłudze HP ePrint. Niektóre funkcje wymagają zakupu opcjonalnych akcesoriów. Więcej informacji jest dostępnych na stronie http://hp.com/go/mobileprinting.

4 Funkcja jest obsługiwana wyłącznie przez kolorowe urządzenia wielofunkcyjne HP LaserJet Pro M428dw i M428fdw. Wydajność sieci bezprzewodowej zależy od warunków otoczenia i odległości od punktu dostępu; może być mniejsza podczas aktywnych połączeń VPN.

5 Funkcja jest obsługiwana wyłącznie przez urządzenia wielofunkcyjne HP LaserJet Pro M428dw i M428fdw. Przed rozpoczęciem drukowania urządzenie przenośne musi być połączone bezpośrednio z siecią Wi-Fi urządzenia wielofunkcyjnego lub drukarki z obsługą Wireless Direct. W zależności od urządzenia przenośnego wymagana może być również instalacja aplikacji lub sterownika. Więcej informacji jest dostępnych na stronie http://hp.com/go/businessmobileprinting.

7 Na podstawie recenzji HP dotyczącej udostępnionych w roku 2019 funkcji zabezpieczeń drukarek tej samej klasy wśród rozwiązań HP. Firma HP oferuje zestaw zabezpieczeń, które monitorują, wykrywają i automatycznie powstrzymują ataki, a następnie kontrolują integralność oprogramowania po ponownym uruchomieniu. Lista drukarek jest dostępna na stronie http://www.hp.com/go/PrintersThatProtect.

8 Drukowanie uwierzytelniane kodem PIN jest możliwe za pośrednictwem USB zainstalowanego z tyłu urządzenia.

9 Microsoft i PowerPoint są zarejestrowanymi znakami towarowymi grupy Microsoft na terenie Stanów Zjednoczonych. Funkcja jest zgodna z oprogramowaniem Word i PowerPoint 2003 i ich nowszymi wersjami. Obsługiwane są wyłącznie czcionki alfabetu łacińskiego.

10 Wszystkie nowe produkty, które zostaną wprowadzone od jesieni 2019 roku, będą obejmowały domyślne konfiguracje druku dwustronnego (na poziomie pakietów/sterowników). Od wiosny 2019 roku domyślne konfiguracje druku dwustronnego będą obecne w większości produktów i będą obejmowały najpopularniejsze sterowniki.

11 Na podstawie wewnętrznych testów HP przeprowadzonych za pomocą znormalizowanej wartości TEC, 2019.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl