slider

Zapomnij o kupowaniu wkładów i oszczędzaj do 70% na tuszu1,2

HP Instant Ink — tusz, wygodna dostawa i recykling już od
4,99 PLN miesięcznie.

Kup drukarkę z usługą Instant Ink
Mam już drukarkę, chcę się zarejestrować

Co to jest HP Instant Ink?

Jak działa HP Instant Ink?

Czy drukujesz dużo czy mało, mamy plan dla Ciebie. Subskrypcja obejmuje tusz, automatyczną dostawę i recykling.

Plany subskrypcji z tuszem

W cenie subskrypcji wysyłamy tusz

Gdy atrament jest bliski wyczerpania, automatycznie wyślemy Ci nowy wkład. Nowe wkłady są wysyłane przed zużyciem się poprzednich.

Korzystaj z pełnej swobody

W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji. Jeśli nie wykorzystujesz limitu stron, nadwyżka automatycznie przechodzi na kolejny miesiąc.3

Często zadawane pytania

Gdy się zarejestrujesz, dostarczymy Ci zestaw startowy. Otrzymasz specjalny wkład z tuszem przeznaczony dla usługi HP Instant Ink. Kolejne przesyłki z tuszem nie będą wysłane co miesiąc, a dopiero wtedy, gdy wkład będzie bliski wyczerpania. Nie musisz się niczym przejmować, ponieważ Twoja drukarka wyśle nam powiadomienie, które spowoduje automatyczne nadanie przesyłki z zestawem wkładów. Wystarczy, że zwrócisz stare wkłady do opłaconego już recyklingu.4,5,6

Plan subskrypcji dopasowany do Twojego zużycia. Jeśli nie wiesz, jak dużo drukujesz, nie przejmuj się — w każdej chwili możesz bezpłatnie zmienić swoją subskrypcję lub z niej zrezygnować. Liczbę stron drukowanych w ciągu miesiąca możesz śledzić w aplikacji HP Smart.

Produkujemy większe wkłady w mniejszych opakowaniach, wysyłamy je dopiero wtedy, gdy potrzebujesz tuszu i oddajemy je do recyklingu. Dzięki HP korzystasz na tym, a wraz z Tobą — środowisko naturalne. 

W przypadku tuszu możesz śmiało drukować w kolorze, ponieważ wydruki kolorowe kosztują tyle samo co czarno-białe. 

Nie przejmuj się. W każdej chwili możesz zmienić subskrypcję lub zupełnie z niej zrezygnować. Nie ma żadnych opłat rocznych. Jeśli w danym miesiącu nie wykorzystasz limitu stron, nadwyżka przejdzie na kolejny miesiąc. Jeśli limit nie wystarcza, możesz dokupić więcej stron. 

Jeśli już masz odpowiednią drukarkę HP, kliknij tutaj, aby wypróbować subskrypcję HP Instant Ink.

Jeśli potrzebujesz drukarki, możesz kupić ją w naszym sklepie. 

Jeśli nie wykorzystasz miesięcznego limitu stron, zostaną one dodane do Twojego konta jako nadwyżka. W ramach planów subskrypcji z tuszem możesz zachować nadwyżkę równą 3-krotności liczby stron w subskrypcji (w przypadku subskrypcji obejmującej 50 stron będzie to 150 stron).  

Obecnie tylko niektóre z nowych modeli drukarek HP pozwalają na korzystanie z subskrypcji HP Instant Ink. Starsze drukarki HP nie są zgodne z usługą HP Instant Ink.

Zobacz kwalifikujące się drukarki    

Możesz zaczynać?

Wybierz subskrypcję lub kup odpowiednie drukarki.

Zarejestruj się Kup
Sklep internetowy Shoper.pl